npk سوپر ادن
NPK 20+50+0
2019-10-10
آهن پودری
کود ایرودن کلات آهن ۶%
2019-10-13

 

معرفی عمومی:

هیومیک ­اسید و فولویک ­اسید از اجزای مهم آلی خاک می­باشند که موجب افزایش حاصل­خیزی و باروری خاک به واسطه افزایش فعالیت میکرو ارگانیسم ­ها­ی مفید خاک می­گردد. با توجه به نیاز اصلاح خاک‌های زراعی بسیاری از نقاط کشور اسید هیومیک بهترین ترکیب جهت بهبود و اصلاح ساختار خاک می­باشد. هیومیک اسید ساختمان خاک را بهبود بخشیده و باعث افزایش تهویه خاک می­شود و در نتیجه ظرفیت نگهداری آب در خاک را نسبت به مواد معدنی خاک افزایش می­دهد و به راحتی آب در اختیار گیاه قرار می­دهند. همچنین ترکیبات موجود در هیومیدن، خاک را پویا کرده و باعث افزایش باروری به واسطه ­ی افزایش فعالیت ریز جانداران می­گردد. از طرف دیگر، عناصر غذایی مانند فسفر، با سهولت بیشتری در اختیار ریشه­ ها قرار گرفته و رشد گیاه افزایش خواهد یافت و قابلیت جذب کلیه عناصر نیز بالا می­رود. هیومیدن باعث افزایش رشد ریشه گیاه شده و اثرات تنش ­های محیطی مانند تنش شوری و کم­­ آبی را تعدیل می­ نمایند. همچنین باعث افزایش درصد جوانه­ زنی بذور می شود. هیومیدن کاملا محلول و بدون ذرات معلق، عاری از آلاینده­ های فلزی بوده و ثبت شده برای تولید محصول ارگانیک می­باشد.

معرفی فنی:

جدول آنالیزدرصد
هیومیک اسید 70
فولویک اسید  15
پتاسیم کل10
حلالیت 99
امینواسید1000 ppm

اسید هیومیک یک محرک زیستی است و می‌تواند برای چمن، درختان، درختچه‌ها، بوته‌ها، باغچه‌ها و حتی گیاهان آپارتمانی استفاده شود. هیومیک­اسید یک اسید ضعیف آلی با قابلیت‌های بسیار زیاد است که کمک فراوانی به جذب این عناصر توسط گیاه کرده، از آب شویی و از دست رفتن آنها جلوگیری می‌کند، به همین علت مصرف کودهای شیمیایی در خاک را می‌تواند به نصف کاهش یابد در حالی که نتیجه بهتری برای کشاورز به بار آورد و درعین حال، تا حد زیادی از هزینه سرسام­آور خرید کودهای شیمیایی و مسمومیت و سفتی خاک بکاهد.

 

ویژگیها و تمایزات

گروه شرکت های ادن

اصلاح ساختار فیزیکی خاک

بهبود ریشه زایی

حفظ رطوبت خاک

افزایش فعالیت میکرو ارگانیسم های مفید خاک

افزایش انحلال و آزادسازی عناصر ماکرو و میکرو

افزایش مقاومت گیاه به شوری خاک و آب

افزایش مقاومت گیاه به خشکی

افزایش مقاومت گیاه به سرمازدگی

افزایش کیفیت محصولات کشاورزی

سازگاری با محیط زیست

 

ملاحظات عمومی

مقادیر توصیه شده فوق کلی می­باشد، میزان واقعی مصرف با توجه به سن گیاه، شدت کمبود عناصر (بر اساس آزمون خاک و برگ و شرایط محیطی) با مشورت کارشناسان ذیصلاح تعیین گردد.

از اختلاط این محصول با ترکیبات اسیدی مانند اوره فسفات و سولفات پتاسیم و ترکیبات قلیایی، کودهای کلسیمی، مسی، کلره و گوگرد­دار و روغن­های امولسیون شونده خودداری شود.

آزمایش در سطح محدود، قبل از مصرف در سطح وسیع، توصیه مى­گردد.

کارخانه تولیدکننده و گروه شرکت­های ادن در قبال عواملى که خارج از کنترل کارخانه سازنده است و همچنین در مقابل مشکلات ناشی از شرایط نامناسب انبارداری و استفاده نا­مناسب که منجر به ایجاد مسمومیت، سوزندگی، عدم تاثیر مثبت، رسوب دهی و یا عواملی از این دست مسئول نخواهد بود و مسئولیتى را نمى پذیرند.

راهنمای مصرف:

محصولاتمیزان مصرف (آبیاری)  
باغی  2-3 کیلوگرم در هکتار
زراعی1-2 کیلوگرم  در هکتار
گلخانه1-2  کیلوگرم در هکتار 

بذرمال: ۱۰۰ گرم در ده لیتر آب برای ۱۰۰ کیلو بذر

آغشته کردن نهال و نشا: ۱۰۰ گرم در ده لیتر آب برای ریشه

 

تماس با ما مشاوره قبل از خرید ۹۱۰۰۱۰۵۵-۰۵۱