Eden Foliflo quality (کود مایع کلات کلسیم و منیزیوم)
2020-11-07
Eden Tomcato 15-15-15 so3
2020-11-07

 

Eden Massimo 14-30-14

معرفی عمومی

کود Eden Massimo 14-30-14، به همراه سایر ریزمغذی‌ها به صورت کلات، به عنوان یک کود کامل می‌باشد. این کود با میزان فسفر بالا، برای کلیه محصولات زراعی و باغی در اوایل زمان رشد و گلدهی قابل استفاده می باشد. فسفر پس از نیتروژن مهم­ترین عنصر پرمصرف مورد نیاز گیاه بوده و مهم­ترین نقش آن در فرآیند تولید و انتقال انرژی است و بنابراین در فعالیت متابولیکی گیاه نقش داشته و به ­طور غیر مستقیم بر عملکرد محصولات از این طریق تأثیر می‌گذارد و باعث افزایش رشد و کیفیت گیاهان زراعی و باغی می­شود. این محصول در زمان رشد زایشی به صورت محلول پاشی یا آبیاری مورد استفاده قرار می­گیرد. به­ دلیل اینکه در ترکیبات این کود کلر وجود ندارد احتمال بروز سمیت و برگ­ سوزی کلره وجود ندارد و برای خاک‌های شور نیز مناسب است و به تثبیت عناصر در خاک کمک خواهد کرد.

کود Eden Massimo 14-30-14  سوپر ادن دارای گوگرد با فرم قابل جذب بوده و با حلالیت ۹۸ تا ۹۹ درصدی، قابل استفاده برای طیف وسیعی از محصولات کشاورزی می­ باشد. همچنین با جذب ۸۰ درصدی توسط گیاهان تأثیرات چشم­گیری مانند رشد ریشه­ ها وافزایش مقاومت به تنش­ های محیطی را خواهد داشت. این کود جهت تامین عنصر فسفر می­ باشد که موجب افزایش عملکرد ریشه­ زنی و جذب غذای بیشتر از طریق ریشه شده و یک استارتر قوی برای رشد گیاه محسوب می­ شود و همچنین برای ایجاد گل­ انگیزی بیشتر در گیاهان نیز توصیه می­گردد.

 

معرفی فنی

[table id=209 /]

 

ویژگی ­ها و تمایزات

گروه شرکت های ادن

 

  • مهم­ترین تامین­ کننده عنصر فسفر مورد نیاز در همه مراحل ابتدایی رشد گیاه
  • فاقد کلر، سدیم و عناصر سنگین و سمی
  • حلالیت کامل و سرعت حل شدن بالا به دلیل ساختار کریستالی کود
  • قابل استفاده برای کلیه محصولات زراعی، باغی، سبزی و صیفی
  • بهبود رنگ و طعم و بازارپسندی و انبارداری
  • باعث افزایش رنگ پذیری محصول
  • تاثیر در بهبود طعم میوه

ملاحظات

استفاده از این محصول، با مقادیر توصیه شده توسط سازنده تضمین شده است. تولیدکننده در قبال عواملى که خارج از کنترل کارخانه سازنده است و همچنین در مقابل مشکلات ناشی از شرایط نامناسب انبارداری و استفاده نا­مناسب که منجر به ایجاد مسمومیت، سوزندگی، عدم تاثیر مثبت، رسوب دهی و یا عواملی از این دست مسئول نخواهد بود و مسئولیتى را نمى پذیرد.

حلالیت:

این محصول در مقادیر توصیه شده محلول است و تشکیل رسوب نمی­دهد. از مصرف باقیمانده خودداری شود.

شرایط نگهداری:

در بسته بندی اصلی و در مکان خشک و خنک و دور از نور خورشید نگهداری شود. در شرایط عادی تا 3 سال خواص فیزیکی و شیمیایی خود را حفظ می­کند. حداقل دما 5 و حداکثر دمای نگهداری 40 درجه سانتی­گراد می­باشد.

هشدار: قبل از استفاده از کود، دستورالعمل مصرف به دقت مطالعه شود.

استفاده از این محصول با توجه به آزمایش خاک و برگ توصیه شود.

دور از دسترس کودکان قرار دهید.

استفاده بیشتر از مقادیر توصیه شده در شرایط لازم و با نظر کارشناس صورت گیرد.

استفاده از ماسک، دستکش و عینک در هنگام استفاده از محصول ضروری است.

در صورت تماس با دست­ها و صورت، محل را با آب فراوان شستشو دهید.

بعد از مصرف، بطری خالی را معدوم نمایید.

راهنمای مصرف

[table id=207 /]