معرفی گروه شرکت های ادن – eden Group of Companies

گروه شرکت های ادن

eden Group of Companies


شرکت دانش بنیان پردیس پژوهان به شماره ثبت ۱۴۳۲ از سال ۱۳۹۲ در کشور ایران ،شهر مشهد فعالیت می نماید. این شرکت تا کنون موفق به دریافت جوایز و تقدیر نامه های متنوع در حوزه تولید کود های کشاورزی از مراکز معتبر و نهاد های بین المللی  گردیده است. این افتخارات به پشتوانه فعالیت های گسترده نخبگان و دانشمندان ایرانی این شرکت محقق شده است.

پردیس پژوهان در راستای افزایش کیفیت و تولید به روز نهاده های کشاورزی در سال ۱۳۹۳ اقدام به اخذ نمایندگی قاره اسیا و تولید تحت لیسانس محصولات eden از کمپانی بزرگ eden group نمود. این کمپانی در کشور آلمان شهر هانوفر مستقر می باشد. همچنین در سال ۹۷ این شرکت اقدام به واردات مستقیم از آلمان نموده و برند درجه ۱ کود در اروپا به نام  super eden را به سبد محصولات خود اضافه کرده است.(گروه شرکت های ادن)

 


معرفی گروه شرکت های ادن – eden Group of Companies 

گروه شرکت های اِدن شامل ۳ شرکت می باشد که هرکدام از این مجموعه ها به صورت مجزا و هماهنگ با هلدینگ اصلی فعالیت می نمایند.

 

شرکت دانش بنیان پردیس پژوهان

این مجموعه تولید انواع کود های کشاورزی  شیمیایی ،ارگانیک و نانو را تحت لیسانس  ادن آلمان را بر عهده دارد. این شرکت بیش از ۷۰ مدل کود کشاورزی منحصر به فرد و باکیفیت را در سبد محصولات خود جای داده است.

 

شرکت پردیس پژوهان سبز

این مجموعه وظیفه صادرات محصولات اِدن – eden ،پردیس – pardis ،سوپر اِدن – Super eden و همچنین صادرات محصولات کمپانی اصلی eden Group  را بر عهده دارد.

 

بازرگانی جعفرآبادی

این مجموعه وظیفه  واردات محصولات  Super eden از آلمان و واردات انواع نهاده های کشاورزی را از کشورهای مختلف بر عهده دارد.

تماس با ما مشاوره قبل از خرید ۹۱۰۰۱۰۵۵-۰۵۱