Eden Massimo 10-10-36
2020-11-07
Eden Massimo 14-30-14
2020-11-07

Eden foliflo quality

معرفی عمومی

کلسیم جزیی از هر سلول گیاهی میباشد که ورود و خروج هر چیزی را از دیواره سلول کنترل میکند.آن به دیواره سلول استحکام میبخشد و به میوه کمک میکند که در زمان انبارداری دیرتر خراب شود.گیاهان برای رشد مناسب  به کلسیم نیاز دارند. کلسیم در مقایسه با دیگر عناصر غذایی گیاه دارای کمترین تحرک در گیاهان میباشد و لذا تکرار محلولپاشی لازمه رفع نیاز گیاه به کلسیم میباشد. بر جزیی از هر سلول گیاهی میباشد که در رشد مریستمی گیاه سوخت و ساز کربوهیدرات ها سنتز اسید نوکلئیک و جوانه زدن دانه گرده نقش دارد.گیاهان برای رشد و تولید محصول مناسب  به بر نیاز دارند بر جذب کلسیم را افزایش میدهد. منیزیم انتقال فسفر که لازمه رشد گل. میوه و ریشه است را تسهیل میکند.منیزیم نقش مهمی در فتو سنتز. ساخت قند.افزایش جذب آهن. وجابجایی کربو هیدرات ها دارد و به همین دلیل این شرکت این کود را که دارای آنالیز بالایی میباشد و دارای عامل کلات کننده گیاهی است را برای مصرف کشاورزی ساخته است.

Quality محصولی می باشد که برای رفع مشکلات فیزیولوژیکی ناشی از کمبود عناصر غذایی مختلف ساخته شده است . ترکیب ویژه ای است که تمام عناصر موجود در فرمول به سرعت در اختیار محصولات قرار می گیرند . برای استفاده در تمام طول چرخه زندگی گیاه ، از مراحل ابتدایی نمو تا جوان زنی و تشکیل میوه موثر است .

معرفی فنی

[table id=185 /]          

ویژگی ­ها و تمایزات

  • ادن - کود مایع فروت سترشد و تقسیم سلولی را کنترل میکند
    رشد دیواره سلولی را کنترل میکند
    برای جذب و متابولیسم نیترات لازم است
    فعالیت های آنزیمی را تنظیم میکند
    برای متابولیسم نشاسته لازم میباشد

 

ملاحظات 

استفاده از این محصول، با مقادیر توصیه شده توسط سازنده تضمین شده است. تولیدکننده در قبال عواملى که خارج از کنترل کارخانه سازنده است و همچنین در مقابل مشکلات ناشی از شرایط نامناسب انبارداری و استفاده نا­مناسب که منجر به ایجاد مسمومیت، سوزندگی، عدم تاثیر مثبت، رسوب دهی و یا عواملی از این دست مسئول نخواهد بود و مسئولیتى را نمى پذیرد.

حلالیت:

این محصول در مقادیر توصیه شده محلول است و تشکیل رسوب نمی­دهد. از مصرف باقیمانده خودداری شود.

شرایط نگهداری:

در بسته بندی اصلی و در مکان خشک و خنک و دور از نور خورشید نگهداری شود. در شرایط عادی تا 3 سال خواص فیزیکی و شیمیایی خود را حفظ می­کند. حداقل دما 5 و حداکثر دمای نگهداری 40 درجه سانتی­گراد می­باشد.

هشدار: قبل از استفاده از کود، دستورالعمل مصرف به دقت مطالعه شود.

استفاده از این محصول با توجه به آزمایش خاک و برگ توصیه شود.

دور از دسترس کودکان قرار دهید.

استفاده بیشتر از مقادیر توصیه شده در شرایط لازم و با نظر کارشناس صورت گیرد.

استفاده از ماسک، دستکش و عینک در هنگام استفاده از محصول ضروری است.

در صورت تماس با دست­ها و صورت، محل را با آب فراوان شستشو دهید.

بعد از مصرف، بطری خالی را معدوم نمایید.

راهنمای مصرف

[table id=186 /]