قوانین و مقررات گروه شرکت های ادن

با مطالعه ی قوانین فروشگاه اینترنتی گروه شرکت های ادن از احقاق خود و وبسایت این شرکت برای تعامل بهتر و خدمات بهتر در بازار الکترونیک با خبر شود.

قانون کپی رایت

کلیه مطالب در وبسایت گروه شرکت های ادن که در دست رس عموم قرار گرفته است از جمله مقالات، لوگوها، علامت های تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کلیه محتوای تولید شده در این وبسایت به عنوان دارایی های وبسایت گروه شرکت های ادن دانسته شده و جزء اموال شخصی این وبسایت محسوب میشود.

بنابراین هرگونه کپی برداری از این اموال بدون کسب اجازه خلاف محسوب شده و این وبسایت حق را برای خود محفوظ می داند که بتواند از طریق مراجع قضایی کلیه ی تخلفات رخ داده را پیگیری کند.

ثبت سفارشات و ارسال کالا

کاربران این وبسایت  می توانند در تمامی روزهای هفته و در تمام ۲۴ ساعت روز سفارشات خود را ثبت کنند. بررسی سفارشات انجام شده از طریق کاربران در طول روز کاری و ساعات اداری صورت میگیرد.
کلیه سفارشاتی که ثبت میگردد از طریق پیامک به کاربر و به مدیر فروش اطلاع داده می گردد سپس سفارش مشتریان وارد پروسه ی ارسال قرار میگیرد و کاربران میتوانند از طریق پنل کاربری مرحله به مرحله ی سفارش خود را پیگیری کنند.

وضعیت فاکتور میتواند در پنل کاربران به شرح زیر باشد

۱.  در انتظار پرداخت:

زمانی که شما فاکتور را ایجاد کرده اید اما پرداخت انجام نشده است. در این صورت فاکتور شما وارد فرایند ارسال نخواهد شد تا شما فاکتور خود را پرداخت کنید.

۲. در حال آماده سازی:

فاکتور شما پرداخت شده و مدیران در حال آماده سازی و بسته بندی سفارش شما هستند

۳. آماده ارسال:

فاکتور شما آماده و بسته بندی شده و فروشگااه ادن آماده ی ارسال محصولات شما است.

۴. ارسال شده:

سفارش شما تحویل مامور پست گردیده و شما به زودی بسته ی خود را تحویل خواهید گرفت.

۵. تحویل شده:

شما بسته ی خود را از طریق پست تحویل گرفته اید.

۶. انصراف از خرید:

اگر به هر دلیلی شما از فاکتور ایجاد کرده توسط خودتان منصرف شوید گزینه ی انصراف از خرید در پنل شما ظاهر میگردد. پرداخت نکردن فاکتور توسط کاربران در مدت ۵ روز کاری به منزله ی انصراف آنها از خرید تلقی میگردد.

ارسال

اگر سفارش مشتریان تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر باشد ارسال و آماده سازی سفارشات مشتریان در همان روز انجام خواهد شد در غیر این صورت شروع مراحل ارسال کالا از روز کاری بعد آغاز خواهد شد. تحویل کالا با توجه به محل زندگی کاربران متفاوت و ما بین ۱ تا ۵ روز کاری خواهد بود.
نکته: به دلیل محدودیت موجود در اداره پست برای ارسال کالاهای مایع فروشگاه  این حق را داراست که تمامی محصولات مایع را به وسیله پست های خصوصی یا باربری ارسال نماید در این صورت پیگیری و تحویل کالا به دست مشتری به وسیله ی خریدار باید انجام بگیرد.

شرایط مرجوع کردن کالا

تمامی کاربران وبسایت  این حق را دارا خواهند بود که سفارشات خود را قبل از ارسال کالا لغو کنند در این صورت هیچ گونه هزینه ای از آنها کسر نخواهد شد و مبلغ آنها بدون هیچ گونه کسری به حساب آنها در مدت زمانی ۲۴ ساعت برگشت داده خواهد شد. چنانچه کالا ارسال شده باشد یا تحویل داده شده باشد.

کاربران این حق را دارند که کالا را مرجوع کنند که در این صورت هزینه ی مرجوع کردن کالا به عهده ی کاربران است و مبلغ پرداخت شده بابت ارسال که در فاکتور به عنوان هزینه ی پست قید شده است به هیچ عنوان قابل برگشت نیست. ضمنا پول پرداختی بابت کالا پس از رسیدن کالا به دست مدیران قابل برگشت است. این وبسایت این حق را دارد که از قبول مرجوع کردن کالاهای آسیب دیده، باز شده، کار کرده، پاره شده، کثیف، و له شده ممناعت کند.

تضمین کیفیت

وبسایت گروه شرکت های ادن تضمین میکند که تمامی کالاهای مندرج در این وبسایت اصل باشد.
وبسایت گروه شرکت های ادن تضمین میکند که در ارسال کالا ها نهایت دقت را داشته باشد تا خسارتی به سفارشات شما وارد نگردد.

تماس با ما مشاوره قبل از خرید ۹۱۰۰۱۰۵۵-۰۵۱