npk سوپر ادن
NPK 32+10+10
2019-10-14
کود کامل پردیس NPK 10-10-50
کود کامل پردیس NPK 10-10-50
2019-10-14
NPK supre eden

کود NPK supre eden

 

کود ۴۳-۳-۱۲ NPK سوپر ادن

معرفی عمومی:

کود ۴۳-۳-۱۲ NPK سوپر ادن ، کود کامل پتاس بالا مخصوص افزایش رشد و کیفیت گیاهان زارعی و باغی است. استفاده از کود کامل پتاس بالا به هنگام میوه‌دهی و یا پر شدن دانه‌ها، شرایط را برای دستیابی به محصول با کیفیت مطلوب، یک‌دست و رنگ مناسب فراهم می‌سازد. کود ۴۳-۳-۱۲ NPK سوپر ادن علاوه بر عناصر اصلی ازت، فسفر و پتاسیم حاوی عناصر ریزمغذی آهن، روی، مس، منگنز، مولیبدن و بور است. با توجه به اینکه در ترکیبات این کود کلر وجود ندارد احتمال بروز سمیت و برگ سوزی کلره وجود نداشته و برای خاک‌های شور نیز مناسب است. این محصول با حلالیت فوق­العاده در رنگ­اندازی میوه و افزایش سایز و تنظیم قند و افزایش کیفیت و بازارپسندی و مقاومت درختان در برابر تنش محیطی موثر بوده و همچنین مناسب برای تمامی محصولات باغی و زراعی و گلخانه­ای می­باشد، همچنین کود ۴۳-۳-۱۲ NPK سوپر ادن در آب کاملاً محلول بوده و در تمامی سیستم‌های آبیاری و محلولپاشی نیز قابل استفاده است.

به طور کل پتاسیم در تمامی مراحل رشد و تکثیر گیاه عنصری ضروری به شمار می رود. گیاهانی که دچار کمبود پتاسیم هستند، در مقابل خشکسالی، رطوبت و آب زیاد از حد، تغییرات دمایی، آفات و بیماری ها مقاوت بسیار کمتری در مقایسه با گیاهانی که سطح مناسبی از این عنصر را دارند، از خود نشان می دهند. پتاسیم در بین کشاورزان به عنوان عامل تعیین کیفیت محصولات شناخته می شود، زیرا روی مواردی همچون اندازه، شکل، رنگ و قدرت دانه تاثیر مطلوب دارد.

 

معرفی فنی:

جدول آنالیزدرصد
ازت12
فسفات3
پتاسیم43

 

ویژگی­ها و تمایزات:

گروه شرکت های ادن

تامین­ کننده پتاس مورد نیاز گیاه در همه مراحل رشدی

حلالیت خوب و مناسب و دارای قابلیت محلولپاشی

قابل استفاده  برای کلیه محصولات زراعی، باغی، سبزی و صیفی

بهبود رنگ و طعم و بازارپسندی و افزایش کیفیت و خاصیت انبارش محصولات زراعی و باغی

 

 

ملاحظات اختصاصی

کود ۴۳-۳-۱۲ NPK سوپر ادن با اکثر کودها و سموم قابل اختلاط است، تست اختلاط پذیرى قبل از مصرف ضرورى مى­باشد. در صورت اختلاط با سموم ابتدا کود در آب حل شود و سپس سم مورد نظر مخلوط شود.

از اختلاط این محصول با ترکیبات مسی، کلره و  گوگرد دار و روغن های امولسیون شونده خودداری شود.

ملاحظات عمومی

مقادیر توصیه شده فوق کلی می ­باشد، میزان واقعی مصرف با توجه به سن گیاه، شدت کمبود عناصر (بر اساس آزمون خاک و برگ و شرایط محیطی) با مشورت کارشناسان ذیصلاح تعیین گردد.

بهترین زمان محلولپاشى صبح زود یا بعد از ظهر قبل از غروب آفتاب مى­باشد.

دور از دسترس کودکان و غذای دام قرار گیرد.

آزمایش در سطح محدود، قبل از مصرف در سطح وسیع، توصیه مى­گردد.

کارخانه تولیدکننده و گروه شرکت­های ادن در قبال عواملى که خارج از کنترل کارخانه سازنده است و همچنین در مقابل مشکلات ناشی از شرایط نامناسب انبارداری و استفاده نا­مناسب که منجر به ایجاد مسمومیت، سوزندگی، عدم تاثیر مثبت، رسوب دهی و یا عواملی از این دست مسئول نخواهد بود و مسئولیتى را نمى پذیرند.

راهنمای مصرف:

محصولاتمیزان مصرف (آبیاری)  میزان مصرف (محلولپاشی)
باغی  8-20 kg در هکتار2-3 kg در هزار لیتر آب
زراعی kg 5-10  در هکتار 2-3  kg در هکتار
گلخانه  kg 1-2 در هکتار1.5-2.5 kg در هزار لیتر آب

برای خرید محصول کلیک کنید

 

تماس با ما مشاوره قبل از خرید ۹۱۰۰۱۰۵۵-۰۵۱